Geçmişten Günümüze

Talaşlı İmalat ve Otomativ Sektörüne Makine Yedek Parça Üretmektedir. Firma 1973 yılında Nazmi Gür tarafından Bayrampaşa'da beyaz eşya talaşlı imalat yan sanayi olarak kurulmuştur.
O yıllarda öncelikle Profilo - Telra olmak üzere sektörün önde gelen firmalarına yan sanayi hizmeti verilmiştir.
1987 yılından itibaren otomotiv sektörü için gazlı amortisör parçaları üretilmeye başlamıştır.
1996 yılında firma Ltd. Şti. olarak yapılandırılmış ve 2000 yılında şu anda bulunduğu İkitelli'deki binasına taşınmıştır.

a

Kalite

Müşteri memnuniyeti, üretilen mamülün kalitesini belirleyen en önemli unsurdur“ prensibiyle hareket eden kalite güvence bölümü çalışmalarını kurulan sistem doğrultusunda çok titiz bir şekilde yürütmektedir.

 

Kalite Politikamız

  • Kaliteden ödün vermeden Müşteri istek ve beklentilerini üretim safhasında ve teslimat süresinde mümkün olduğu kadar kısa tutmaktır.
  • Müşteri odaklı kalite anlayışımızı müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda , uluslararası ürün standartlarına ve mevzuatlarına uygun kaliteli ürün üretmek.
  • Teknolojik gelişmelerin izlenmesi ve bunların üretim sistemimize katılmasını sağlamak.
  • Sürekli iyileştirme felsefesinin devamlı dinamik tutulması ile maliyetlerin azaltılması ve kalitenin artmasını sağlamak.
  • Tüm çalışanlarımıza kalite bilincini benimseterek üretimde sıfır hata noktasını yakalayabilmek.
  • Otomat sektöründe kalite ve güvenirliğimizin artması yönünde sürekli kendimizi yenileme ve Çalışma azminden geri kalmamak
  • Hata önleyici metotların kullanılmasını sağlamak.

哺乳期怎么丰胸?哺乳期怎么丰胸见效快产后丰胸产品?纵观丰胸方法,丰胸产品才是较快较有效的。当然了,最关键的还是要选对粉嫩公主!一款专业天然的丰胸产品不仅可以有效保障丰胸在健康、安全的前提下顺利进行,还能有利于实现胸部自然增大的效果粉嫩公主酒酿蛋丰胸。目前有这样一款纯天然的丰胸产品,不仅顺应了女性健康丰胸的需求,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品丰胸方法。它就是时下最受女性喜爱的粉嫩公主酒酿蛋。